"Zabiją cię, jeśli...", czyli wpadka lektora czytającego "Star Wars"

"Zabiją cię, jeśli...", czyli wpadka lektora czytającego "Star Wars"
"Zabiją cię, jeśli...", czyli wpadka lektora przy "Star Wars"

foto: YouTube.com

Dobry lektor to taki, którego obecności w filmie praktycznie nie czujemy. Ale jeśli musi przeczytać wyjątkowo słabe tłumaczenie, to zamiast fajnego filmu rozrywkowego możemy otrzymać prawdziwą komedię. Tak zabawnie jest na przykład wtedy, kiedy ogląda się "Gwiezdne Wojny" z polskim lektorem z lat 80.

Ale nawet przy dobrym tekście żaden lektor nie jest nieomylny. A jak już się pomyli to wychodzą z tego naprawdę zabójcze rzeczy... Tym razem padło na "Gwiezdne Wojny: Mroczne Widmo", które polscy widzowie mieli okazję zobaczyć 3 stycznia w telewizji. Posłuchajcie uważnie!

Redakcja Azorka musi przyznać jedno - słowa Qui-Gon Jinna to mądrość godna samego Mistrza Yody. Mamy do tego tylko jeden komentarz...

Star Wars facepalm

foto: Wykop.pl

A jeśli chcecie się czymś pocieszyć to koniecznie zobaczcie też, co Darth Vader robił w święta, sprawdźcie, jak przygotować gwiezdne naleśniki mocy i jak Darth Vader śpiewa własną wersję "Hello" Adele.

Jak strzelać gumkami recepturkami z wieszaka do ubrań?

Jak strzelać gumkami recepturkami z wieszaka do ubrań?
Jak zrobić broń ze starego wieszaka do ubrań?

foto: YouTube.com

Pamiętacie plastikowe pistolety na kulki, którymi bawiliście się w dzieciństwie? Świetnie strzelało się z nich praktycznie do wszystkiego, co było naokoło. Teraz możecie przygotować coś podobnego we własnym domu! Wystarczy, że macie dwa niepotrzebne drewniane wieszaki, trochę kleju do drewna, małą piłę, kawałek grubszej gumy... i nieskończoną ilość gumek recepturek!

Zobaczcie, jak to zrobić. 

Mieliście w dzieciństwie podobny sprzęt?

Jak wygląda maszyna do nalewania wódki z LEGO?

Jak wygląda maszyna do nalewania wódki z LEGO?
Jak wygląda maszyna do polewania wódki z LEGO?

foto: YouTube.com

Wiele razy pisaliśmy już, że z klocków LEGO da się zrobić wszystko. Na przykład klockowy gramofon lub replikę Titanica 3-metrowej długości. Okazuje się jednak, że klocki mogą się przydać nie tylko miłośnikom muzyki i wielbicielom. Idealnie sprawdzą się też w domu fana majsterkowania i mocniejszych trunków jednocześnie. Wystarczy bowiem dobry pomysł, trochę elementów i już można przestać się martwić o zawsze pełny kieliszek.

Zobaczcie wynalazek, który może zmienić oblicze polskiej tradycji celebrowania wysokoprocentowych trunków. 

Chcielibyście mieć taki "wódkowy polewacz" w domu?