Jak zbudować Titanic z 30 tysięcy kloców LEGO?

Jak zbudować Titanic z 30 tysięcy kloców LEGO?
Jak zbudować Titanic z 30 tysięcy kloców LEGO?

foto: YouTube.com

Wszyscy kochają klocki LEGO. Dlatego też co chwilę powstają szalone klockowe rzeczy, jak trailer filmu Ant-Man w wersji z klocków LEGO czy 10 komiksów z superbohaterami w wersji z klocków LEGO, a nawet żelki w kształcie klocków LEGO, które można zrobić w domu.

Ale Lasse Ankersø, nastolatek z Norwegii, na pewno kocha je jeszcze bardziej, niż inni. I najwyraźniej równie mocno kocha Titanica, bo to właśnie ten statek postanowił zbudować z ponad 30 tysięcy kolorowych klocków. Dzieło naprawdę robi wrażenie, bo ma 76 cm wysokości i ponad 3 m długości.

Zobaczcie, jak wyglądało budowanie tego najsłynniejszego statku w wersji klockowej.

Jak zrobić hologram 3D na własnym smartfonie?

Jak zrobić hologram 3D na własnym smartfonie?
Jak zrobić hologram 3D na własnym smartfonie?

GIF: YouTube.com

Hologramy są fajne, każdy je lubi. No a teraz Mrwhosetheboss na swoim kanale na YouTubie udowodnił, że nie trzeba mieć drogiego sprzętu, żeby wyświetlać wspaniałe hologramy z własnego telefonu.

To bardzo proste. Do zrobienia małego urządzonka, dzięki któremu stworzysz sobie własny hologram, potrzebujesz kilku drobnych rzeczy - papieru w kratkę, plastikowego opakowania po płycie CD, taśmy klejącej i ostrego noża, najlepiej do cięcia szkła lub plastiku.

I tyle! Zobaczcie, jak to wszystko zmiksować, żeby mieć z tego fajne hologramy.

To teraz możecie poczuć jak w Gwiezdnych Wojnach i wyświetlić sobie na przykład hologram Obi-Wana, czy Amidali.

Hologram z Gwiezdnych Wojen

foto: Internet

Szpic miniaturowy jest mistrzem kichania!

Szpic miniaturowy jest mistrzem kichania!
Jak kicha zabawny szpic miniaturowy?

foto: Instagram.com/@roux_pom

Roux, malutki szpic miniaturowy z Luizjany, doskonale czuje się w roli modela pozującego do zdjęć. Ma nawet swoje własne konto na Instagramie. Ale ma też jeszcze jedną zabawną umiejętność - potrafi kichać. Tak, dobrze przeczytaliście, kichać. Rzecz jasna nie jest to takie zwyczajne kichanie.

Jego rozmiary sugerują, że powinien kichać cichutko, jak na malutkiego pieska przystało. Ale przecież gdyby tak było, to nie trafiłby na stronę Azorka, prawda?

Niektórzy internauci są przekonani, że pies jest nawiedzony. W sumie nie byłby to pierwszy dziwny pies. Ten z Antyradio.pl umie na przykład rozpoznać, gdzie jest szatan