Selena Gomez w Carpool Karaoke! Gwiazda zaśpiewała przebój Taylor Swift

Selena Gomez w Carpool Karaoke! Gwiazda zaśpiewała przebój Taylor Swift
Selena Gomez w Carpool Karaoke! Pojechała z Jamesem do McDonalda

foto: YouTube.com

Piosenkarka i aktorka pojawiła się w programie i razem z Jamesem Cordenem zaśpiewała różne piosenki podczas szalonej przejażdżki samochodem. W aucie nie zabrakło oczywiście własnych hitów Seleny, zarówno tych starszych, jak i nowszych kompozycji. Wspólnie z brytyjskim komikiem gwiazda zaśpiewała "Love You Like A Love Song", "Kill Em With Kindness", "Come & Get It" oraz jeden z najnowszych przebojów, który pojawił się też m.in. na ostatnim pokazie Victoria's Secret 2015 - "Hands To Myself". 

Jednak w repertuarze Carpool Karaoke znalazły się też inne znane utwory. Widzowie mieli okazję zobaczyć i posłuchać, jak para sprawdziła się chociażby w singlu koleżanki piosenkarki - Taylor Swift. Selena i James zaśpiewali razem fragment "Shake It Off"!

Który utwór w wykonaniu Seleny Gomez i Jamesa Cordena podoba się Wam najbardziej?

Irlandzcy kibice zaśpiewali kołysankę dziecku w pociągu

Irlandzcy kibice zaśpiewali kołysankę dziecku w pociągu
Irlandzcy kibice śpiewają kołysankę dziecku w pociągu

foto: YouTube.com

Tego rodzice małego dziecka się chyba nie spodziewali! W pociągu do Bordeaux we Francji, w której od 10 czerwca do 10 lipca 2016 trwają rozgrywki w ramach EURO 2016, znajdowali się także pełni energii kibice z Irlandii. Tak się złożyło, że fani piłki nożnej postanowili zaśpiewać młodemu obywatelowi kołysankę i w ten oto sposób wszyscy jadący pociągiem mieli okazję usłyszeć niepowtarzalne wykonanie "Twinkle, Twinkle, Little Star" - niezwykle popularnej angielskiej piosenki dla dzieci powstałej na samym początku XIX wieku. 

Takie zachowanie kibiców z Irlandii nie powinno nikogo dziwić. W trakcie EURO 2012, które odbyło się w Polsce oraz na Ukrainie, irlandzcy fani zostali uznani za jednych z najlepszych pośród wszystkich drużyn. I to mimo faktu, że ich drużyna przegrała wszystkie mecze już w pierwszej fazie!

Oglądacie mecze EURO 2016? 

Irlandczycy testują polski alkohol. Który najlepszy?

Irlandczycy testują polski alkohol. Który najlepszy?
Irlandczycy spróbowali polskich alkoholi. Które przypadły im do gustu?

foto: YouTube.com

Do eksperymentu zostało zaproszonych kilkoro Irlandczyków, których zadaniem było spróbowanie popularnych polskich trunków. Jak wiadomo, Irlandczycy powszechnie gustują w różnego typu ciemnych piwach i oczywiście whisky. Jednak tym razem musieli skosztować odpowiednio polskiego piwa Żywiec, Żubrówki Bison Grass, Lubelskiej wiśniówki i Likieru miodowego Krupnik. Oczywiście uczestnicy nagrania na początku nie wiedzieli, z czym mają do czynienia, dopiero po wypiciu otrzymali butelki i mogli sprawdzić, co tak naprawdę trafiło do ich organizmów. 

Sprawdźcie, jakie były ich reakcje po wypiciu różnych alkoholi!

Jak widać Irlandczykom bardzo spodobało się piwo. Ocenili, że ma miły zapach, a jeden z próbujących dodał nawet, że z chęcią przyjechałby do Krakowa. Za to zupełną porażką okazał się Krupnik - większość badanych krzywiła się i kasłała zaraz po wypiciu, a dla pewnego pana nazwa ta brzmiała, jak "okropna choroba".

A jaki alkohol spośród tych przedstawionych na wideo jest Waszym ulubionym?

Jeśli interesuje Was temat związany z trunkami to koniecznie rozwiążcie nasz quiz, w którym rozpoznacie piwo po etykiecie z usuniętą nazwą. Sprawdźcie też, jak wygląda maszyna do nalewania wódki zbudowana z klocków LEGO i co się stanie z piwem, jeśli zostawi się je w szklance na 60 dni.