Znaleźliśmy PRAWDZIWĄ pracę marzeń. Dostaniesz 3000 zł tygodniowo i mieszkanie. Nie uwierzysz za co

Znaleźliśmy PRAWDZIWĄ pracę marzeń. Dostaniesz 3000 zł tygodniowo i mieszkanie. Nie uwierzysz za co
Aurora Service - Europe

Aurora Service - Europe

Zapomnijcie o wszystkich pracach marzeń, którymi was mamiono. To jest PRAWDZIWY HIT! Płacą krocie a wymagają samych przyjemności!

W pracy marzeń otrzymasz 750 euro, czyli 3115 złotych. Nie miesięcznie tylko tygodniowo. Dodatkowo, firma zapewni ci mieszkanie, a klienci będą podrzucać napiwki. Za dobre wyniki dostaniesz jeszcze bonusy. To nie podpucha! Takie ogłoszenie przedstawiła znana firma turystyczna Aurora Service Europe. A teraz najlepsze. Wiecie za co ta fortuna?

Nie przegap!

Za poszukiwanie zorzy polarnej. Serio! Firma na co dzień zajmuje się prognozami dotyczącymi tego zjawiska, więc nie będzie to szukanie na ślepo. Razem z tobą na łowy wybiorą się także turyści, których będziesz przewodnikiem.

Oczywiście jest to praca tylko dla tych, którzy mogą bez problemu pożegnać się z miejskim życiem. Obowiązki służbowe wykonuje się na kompletnym odludziu: w fińskich miejscowościach Ivalo, Utsjoki i Karigasniemi, kilkaset kilometrów za kołem podbiegunowym.

"Nie potrzebujesz doświadczenia. Nauczymy cię wszystkiego. Najważniejsza w pracy w Laponii jest sumienność. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje ciągłego motywowania ze strony przełożonych – to nie jest praca dla ciebie. Dołącz do nas, jeśli jesteś zdyscyplinowany i dajesz z siebie 100 proc. Mamy luźne podejście do pracowników, dlatego, jeśli będzie wszystko dobrze, to nie będziesz musiał słuchać poleceń od kierownika. Sam będziesz sobie szefem" – czytamy w ofercie.

Korona Królów bije rekordy, ale internauci nie mają litości. Zobacz najlepsze żarty z hitu Kurskiego

Korona Królów bije rekordy, ale internauci nie mają litości. Zobacz najlepsze żarty z hitu Kurskiego
Korona Królów bije rekordy, ale internauci nie mają litości. Zobacz najlepsze żarty z hitu Kurskiego

Czy "Korona królów" przebije "Grę o Tron"? Wśród polskich widzów hit TVP nie ma sobie równych, ale historyczna telenowela zgromadziła wokół siebie tyle samo fanów co złośliwców. Oto arcydzieła internetowego trollingu, wyśmiewające serial Jacka Kurskiego.

Do tej pory w sercach polskich telewidzów było miejsce na jeden serial - kultowe "M jak Miłość". Wszystko jednak wskazuje, że ród Mostowiaków będzie musiał niedługo ustąpić innej rodzinie, która zapisała się w historii Polski - Piastom.

„Korona Królów” w reżyserii Wojciecha Pacyny, pod opieką literacką Ilony Łepkowskiej, jest emitowana w TVP1 od 1 stycznia 2018 roku. Poza telewizją, za darmo serial można oglądać także na stronie internetowej TVP i widzów nie brakuje. Nie wszyscy jednak są zachwyceni i swoje żale przelewają, jak to dzisiaj bywa, na internetowe memy i przeróbki. Wybraliśmy dla was te najlepsze.

Nie przegap!

Serial "Korona królów" miał premierę zaledwie kilka dni temu i nadal wzbudza ogromne zainteresowanie widzów oraz internautów. Niestety, powodem do tego - póki co - nie jest ani wyjątkowa gra aktorska, ani wartka akcja. Uwagę przyciągają natomiast wpadki produkcyjne, słaba scenografia i kiepskie kostiumy. Już po pierwszym odcinku komentujący zwracali uwagę, że stroje bohaterów wyglądają niewłaściwie, choć nie chodziło o niedopasowanie do epoki, tylko raczej ich zbytnią - jak na średniowiecze - czystość i schludność. Na Facebooku zorganizowano nawet wydarzenie pod nazwą "Cała Polska zbiera firanki i koce na kostiumy dla Korony królów".

W obsadzie pojawią się także m.in: Halina Łabonarska (Królowa Jadwiga), Marta Bryła (Aldona), Paulina Lasota (Cudka), Piotr Gawron-Jedlikowski (Niemierza), Marcin Rogacewicz (Jaśko), Wojciech Żołądkowicz (Olgierd), Ireneusz Pastuszak (Przemysław Sieradzki), Andrzej Popiel (Bolko), Anna Grycewicz (Kunegunda), Katarzyna Czapla (Elżbieta), Tomasz Sapryk (Kanclerz), Jan Wieczorkowski (Władysław Łęczycki), Robert Gonera (Jan Grot), Andrzej Deskur (Jarosław Bogoria), Sławomir Orzechowski (Spytek), Krzysztof Wrona (Kanclerz Pełka), Mariusz Ostrowski (Charcik) i Agata Bykowska (Kucharka Litewska).

Kevin, choinka i karp to przeżytek. Oto jak spędzić naprawdę ostre święta

Kevin, choinka i karp to przeżytek. Oto jak spędzić naprawdę ostre święta
Kevin, choinka i karp to przeżytek. Oto jak spędzić naprawdę ostre święta

Rodzinna kolacja i seans "Kevina samego w domu" to opcja dla mięczaków. Prawdziwi twardziele gardzą przesłodzoną Wigilią i grzecznymi życzeniami. Dlatego dziś podpowiadamy wam jak spędzić święta jak prawdziwy bydlak: w akompaniamencie ostrej muzyki, horrorów i alkoholu.

Wkurza cię świąteczny kicz? Masz dość tandetnych ozdóbek? Na widok czapki Mikołaja i świecącego nosa Rudolfa wracasz myślami do największych zbrodni wojennych XX wieku? ŚWIETNA WIADOMOŚĆ! Dzisiaj AZOREK.pl wychodzi na przeciw wszystkim, którzy mają dość grzecznych świąt. Oto pierwsza część poradnika

Jak spędzić święta jak prawdziwy bydlak!

W tym odcinku dowiecie się jak zaplanować świąteczny seans filmowy.

Wigilię Bożego Narodzenia przeżyj łagodnie. Prawdopodobnie zaczniesz ją na kacu - zarówno fizycznym jak i moralnym. Jak zwykle obudzisz się z ciężką głową po firmowej wieczerzy i odkryjesz, że znajdujesz się w łóżku koleżanki z pracy. W sumie to nigdy nie rozmawialiście i nawet za bardzo się nie lubicie, ale niespodziewanie odkryliście, że macie ze sobą dużo wspólnego. Podczas gdy wszyscy znajomi opuszczali imprezę, wracając do swoich ciepłych domów i rodzin, wy w samotności dolewaliście sobie kolejne drinki. Rzut oka na leżącą na nocnej szafce paczkę prezerwatyw, której w nocnej gorączce zapomnieliście otworzyć podpowiada, że za 9 miesięcy możecie mieć jeszcze więcej wspólnego. Na przykład 500 zł.

Żeby nie katować się myślami, warto jak najszybciej zresetować umysł. A co zrobi to lepiej niż dobry film? Wywal płyty z "To wspaniałe życie", "Kevinem" i "Listy do M". Dzisiaj poznasz filmy, które w święta oglądają FAJNI LUDZIE!

1. Krampus

2. Sint

3. Silent Night, Deadly Night

4. Czarne święta

5. Jack Frost

6. Horror Christmas Story

7. Rare Export: Opowieść wigilijna

8. Santa Claws

9. Tales From the Crypt: And All Through the House

10. Świąteczne zło