Bohaterowie bajek Disneya też robią selfie!

Bohaterowie bajek Disneya też robią selfie!
Bohaterowie bajek Disneya też robią selfie!

foto: Instagram.com/simonabonafini

Wiemy już, jak księżniczki Disneya będą wyglądały na starość, widzieliśmy je w wersji męskiej i jako Minionki. Postaci postanowiły też ujawnić swoją mroczną stronę. Tym razem sprawdzamy jednak, jak wypadają w robieniu sobie SELFIE.

Przekonajcie się sami, kto jest mistrzem sweetfoci.

1. Dzwonnik z Notre Dame przyłapał Esmeraldę i Febusa

2. Elsa i Anna

3. Nowe buty Kopciuszka

4. Aladyn i Jasmina

5. Przerażające kobiety Disneya na imprezie

6. Zła królowa z "Królewny Śnieżki" i selfie

7. Gaston z "Pięknej i Bestii" i focia w lustrze

8. Herkules na siłowni

9. Piotruś Pan, Wendy, Janek i Michaś

10. Arielka na plaży

Która postać według Was najlepiej robi selfie?

Pomysłowy tata! Przebrał dziecko za... burzową chmurę!

Pomysłowy tata! Przebrał dziecko za... burzową chmurę!
Halloween: zabawny kostium. Jak przebrać dziecko? [VIDEO]

Screen z YouTube.com/Visual Burrito

Które dziecko nie chciałoby mieć pomysłowego taty, który z niczego zrobi coś? Który - zamiast kupić w sklepie kostium Batmana - wymyśli najbardziej oryginalne przebranie świata? Redakcja Azorka już wie, kto zasługuje na tytuł Najbardziej Pomysłowego Ojca Roku.

Ten majsterkowicz postanowił przebrać swoją córkę za... huragan El Niño. Tak, dobrze czytacie, naprawdę chodzi o huragan. Ojciec był na tyle dokładny, że skonstruował nawet system za sprawą którego z wielkiej chmury pada deszcz! Postanowił również zawołać do swojej córeczki El Niño, co po hiszpańsku oznacza "dziecko". Mamy więc 2 w 1.

Tata napisał pod filmem na YouTubie:

"

Mieliśmy wiele zabawy tworząc chmurę dla Zoey. Niestety, okazało się, że jest trochę za duża i trudno jej będzie utrzymać ją na głowie. "

Zobaczcie, jak wygląda "pochmurna konstrukcja" na głowie małej Zoey.

A jeśli chcielibyście zrobić sobie podobne przebranie to mamy dla Was dobrą wiadomość. Szalony tata podzielił się przepisem na stworzenie huraganu-przebrania. Wystarczy 98 diod, podłączonych do nich kabelków oraz pompa do spryskiwaczy. Woda pobierana jest z napełnionego nią plecaka. 

Z okazji Halloween chcecie przebrać również swojego zwierzaka? Koniecznie sprawdźcie śmieszne przebrania dla kotów i najdziwniejsze przebrania dla psów. A gdy nie wiecie, jak wykombinować kostium dla siebie, to może zainspirują Was wyjątkowo zabawne kostiumy dla dorosłych.

Powodzenia w robieniu chmur!

Pomnik Dartha Vadera zrobiony z pomnika Lenina

Pomnik Dartha Vadera zrobiony z pomnika Lenina
Pomnik Lenina przerobiony na pomnik Dartha Vadera

foto: VOLODYMYR SHUVAYEV/ East News

Moc na Ukrainie naprawdę się przebudziła! Rosyjski dyktator i założyciel partii bolszewickiej dosłownie stracił głowę. Zastąpił ją... hełm Dartha Vadera. 

W 2015 roku Rada Najwyższa Ukrainy zatwierdziła ustawę o dekomunizacji. Nic więc dziwnego, że Lenin miał zniknąć z ukraińskich ulic na dobre. Początkowo władze Odessy chciały całkowicie usunąć pomnik dytkatora, który niezbyt chlubnie zapisał się na kartach historii Europy. Jednak zamiast tego ukraiński artysta Ołeksandr Miłow dostał oficjalną zgodę na przerobienie monumentu.

I w ten sposób na cokole znalazł się Lord Vader znany z "Gwiezdnych Wojen". VII część cyklu, czyli "Przebudzenie mocy" będzie miała swoją premierę 18 grudnia 2015 roku.

Zobaczcie, jak wygląda nowy pomnik.

Vader

foto: VOLODYMYR SHUVAYEV/ East News

Co ciekawe, Darth Vader stał się teraz bardzo pomocny. W głowę byłego rycerza Jedi został wmontowany router wi-fi. Dzięki temu przechodnie mogą za darmo korzystać z internetu.

Darth Vader

foto: VOLODYMYR SHUVAYEV/ East News

Odessa od dawna ma wiele wspólnego ze "Star Wars". Właśnie w tym mieście została założona Internetowa Partia Ukrainy, która w 2014 roku wysunęła kandydaturę Dartha Vadera na prezydenta. Polityk w przebraniu i obstawie szturmowców pojawił się na odsłonięciu pomnika.

Jak podoba się Wam pomnik "po ciemnej stronie mocy"?