Uczestnicy mszy świętej zaśpiewali "po kibicowsku" o Jezusie i Maryi w kościele

Uczestnicy mszy świętej zaśpiewali "po kibicowsku" o Jezusie i Maryi w kościele
Oficjalni Chuligani Jezusa zaśpiewali "po kibicowsku" o Jezusie i Maryi w kościele

foto: YouTube.com

Wydaje się Wam, że w kościele już od wejścia wieje nudą? Nic z tych rzeczy! W jednej z polskich świątyń grupa kibiców zgromadzona postanowiła udowodnić, że nawet msza święta może mieć kibicowski klimat. Wspólnie jednym głosem, w rytmie znanej kibicowskiej przyśpiewki prosto z boisk piłkarskich, stadionów i hal sportowych, zaśpiewali "Zawsze i wszędzie Pan Jezus królować będzie!" oraz "Niepokalana, nasza Maryja kochana!". 

ZOBACZ TAKŻE: Codziennie wypijał 10 puszek Coca-Coli przez miesiąc. Efekt? Przerażający!

Opinie komentujących są podzielone - jedni twierdzą, że to świetna inicjatywa, z kolei inni są głęboko przekonani, że to sytuacja, która uwłacza powadze kościoła i nie powinna mieć miejsca. Jeden z internautów pod nagraniem nazwał zgromadzonych na wideo "Zakonem kawalerii obrony chrześcijaństwa im.Ryszarda Peji"... Zobaczcie, jak udało się to nietypowe wydarzenie.

I jak się Wam podobają pieśni kościelne w takim kibicowskim wydaniu?

Po skończonym posiłku w restauracji klienci zostawili w misce... BRUDNEGO PAMPERSA. Przesada?

Po skończonym posiłku w restauracji klienci zostawili w misce... BRUDNEGO PAMPERSA. Przesada?
Po skończonym jedzeniu w restauracji zostawili w misce... BRUDNEGO PAMPERSA. Przesada?

foto: Facebook.com/Spotted:Madka

Od lat, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, przetacza się ogromna dyskusja dotycząca tego, co wolno robić dzieciom oraz rodzicom w miejscach publicznych. Czy kiedy pociechy zaczynają płakać należy wyjść z restauracji albo kościoła? Czy wypada przyprowadzać dzieci do kina lub teatru, chociaż już po kilku minutach głośno krzyczą, że chcą wracać do domu?

ZOBACZ TAKŻE: Restauracja oskarżona o serwowanie LUDZKICH NÓG na obiad. Zdjęcie zrobił jeden z kelnerów...

Na fanpage'u Spotted: Madka na Facebooku, na którym zamieszczane są zdjęcia i wyśmiewane dziwne pomysły rodziców, jeden z internautów zamieścił zdjęcie z restauracji. Na napisie znajdującym się na restauracyjnych serwetkach można zauważyć, że fotografia została zrobiona w Klubie Hemingway w Gliwicach, ale nie wiadomo, kiedy i przez kogo, ponieważ nie trafiła na fanpage'a restauracji. Widać jednak na niej -talerze po skończonym posiłku oraz miskę, w której znajduje się w brudny pampers. Komentarze zdecydowanej większości komentujących są bardzo krytyczne i zgodne - nie ma wątpliwości, że to sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. 

Czy Waszym zdaniem to przesada, czy dopuszczacie takie zachowanie?

Dziecko z 4 nogami i 2 penisami urodziło się w Indiach. Matka mówi, że to "dar od Boga"

Dziecko z 4 nogami i 2 penisami urodziło się w Indiach. Matka mówi, że to "dar od Boga"
Dziecko z 4 nogami i 2 penisami urodziło się w Indiach. Matka mówi, że to "dar od Boga"

foto: YouTube.com

Chłopiec przyszedł na świat w Indiach w sobotę 21 stycznia i zaskoczył lekarzy. Okazało się, że dziecko ma cztery ręce zamiast dwóch i dwa penisy zamiast jednego. Nadmiarowe kończyny są zdeformowane i muszą zostać usunięte operacyjnie, aby chłopiec mógł normalnie żyć. 

ZOBACZ TAKŻE: PENIS-GIGANT MA AŻ PÓŁ METRA. Oto mężczyzna z największym penisem na świecie

Lalitamma,23-letnia matka dziecka, na początku chciała wychowywać syna bez przeprowadzenia  operacji, twierdząc, że to "dar od Boga dla całej rodziny". Wszystko najprawdopodobniej dlatego, że przypomina mitologicznego boskiego Ganeśę, patrona uczonych i nauki, przedstawianego zwykle jako czterorękiego mężczyznę o głowie słonia lub wielorękiego boga Wisznu, jednego z najpopularniejszych dewów w hinduizmie. Lekarzom z Vijayanagara Institute of Medical Sciences znajdującym się w stanie Karnataka ostatecznie udało się przekonać kobietę do poddania syna odpowiedniemu zabiegowi.

To nie było normalne. Przypadek był dla nas - mnie i mojego zespołu - bardzo trudny. - powiedział dr Virupaksha w rozmowie dla gazety Times of India. Chłopiec aktualnie pozostaje pod opieką lekarzy, a jego stan jest stabilny.