Boguś Linda znów dowalił z grubej rury. Powiedział wprost jak kręci się sceny łóżkowe w polskim kinie [WIDEO]

Boguś Linda znów dowalił z grubej rury. Powiedział wprost jak kręci się sceny łóżkowe w polskim kinie [WIDEO]
Agencja Gazeta

Agencja Gazeta

Zastanawialiście się co dzieje się na planie filmów, kiedy powstają pikantne sceny? Bogusław Linda postanowił raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości. Ostrzegamy, Boguś nie ukrywa nic!

Rozmowę z Lindą mogliśmy obejrzeć na antenie TVN Fabuła. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem Lind opowiadał m.in. o erotycznych scenach w rodzimej kinematografii. I powiedział wszystko co o udawanym seksie chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać.

- To jest odwieczny dylemat. Chciałem kiedyś zrobić średni metraż o tym jak powstają sceny erotyczne w polskim kinie. Wiedziałem o tym ponieważ grałem w tych scenach - zagaił aktor i po chwili zawód aktora nie miał już tajemnic przed światem.

Co prawda projekt krótkometrażówki nie został przyjęty, ale Linda wciąż dobrze pamiętał, co chciał przekazać. Oto cała historia:

- Wygląda to mniej więcej w ten sposób, że zawsze na pierwszym spotkaniu z reżyserem i operatorem i mówią aktorom: Kochani, "9 i pół tygodnia", "Ostatnie tango w Paryżu"... Cienizna! Pokażemy teraz jak wygląda kino erotyczne! To jest tak proste. Będzie tak fantastyczna. Będą furczały pały na widowni. Nie wytrzymają!

Aktorka wie, że nawet dla tej sceny się poświęci i do połowy rozbierze. Dalej nie. Ale do połowy, pod warunkiem, że będzie ładnie wyglądać. Operator mówi: "Na pewno będziesz genialnie wyglądała, mam takie metody". Po czym jest plan zdjęciowy. Łóżko np. w pomieszczeniu. Pomieszczenie jest małe. Sypialnie nie są duże. Musi zmieścić się kamera, 5 świateł, operator, oświetlacze, asystent reżysera, reżysera, aktor, aktor.

Zaduch potworny. Pościel nie jest już świeża, bo jest grana od rana do innych scen. Poduszka źle leży, bo jak aktorka leży tak, to jej widać dziurki w nosie. No ale jak się podniesie poduszkę, to widać nos, ale cycki opadają. Aktorka krzyczy. Ja sobie nie pozwolę na takie coś! No więc kładzie się ją lekko tak. To ustawianie trwa dwie godziny. Żeby wyglądała erotycznie.

Oświetlacze zostali wyproszeni w międzyczasie, bo aktorka nie życzy sobie, żeby oglądali jej ciało. Ale przyszli, bo trzeba ustawić światło, więc aktorka już rezygnuje ze wstydu i już "a niech będą". Aktor stoi wietrząc się na razie, bo za chwilę ma paść na aktorkę i będzie wpasowywany w to ciało, które leży, żeby ta ręka nie zasłaniała. Jak się pocałować? Jak sfotografować pocałunek? Z tej strony nic nie widać, z tej nic nie widać. A tutaj ta pierś wypada z ręki.

Trwa to 12 godzin, kończy się porażką. To jest scena erotyczna w polskim kinie.

Rosjanie pokonali Macierewicza. Mają własnego Misiewicza, od którego nie można oderwać wzroku [GALERIA]

Rosjanie pokonali Macierewicza. Mają własnego Misiewicza, od którego nie można oderwać wzroku [GALERIA]
instagram.com/_rossiyana_/

instagram.com/_rossiyana_/

Szef rosyjskiego MON Sergiej Szojgu postanowił pójść w ślady Antoniego Macierewicza i jako rzecznika prasowego zatrudnił zaskakująco młodą osobę. W przeciwieństwie do naszego Misiewicza, jego rosyjski odpowiednik robi piorunujące wrażenie.

Ma 26 lat i dość krótkie CV, ale teraz zajęła jedno z najważniejszych stanowisko w MON. Brzmi znajomo? Skojarzenia z podobną sytuacja w Polsce są nieuniknione, ale na tym podobieństwa się kończą. Medialnym głosem Sergieja Szojgu, ministra obrony narodowej Rosji, została urodzona w 1991 roku Rosijana Markowskaja.

Zobaczcie galerię!

Świat mediów nowa rzeczniczka poznała pracując w telewizji Rosija 24 i Ren TV, ale także na Instagramie, który rosjanka podbija nie mniej konsekwentnie niż resort obrony.

Jeden krótki film, który wyjaśni wam jak faceci piszą na TINDERZE

Jeden krótki film, który wyjaśni wam jak faceci piszą na TINDERZE
Jeden krótki film, który wyjaśni wam jak faceci piszą na TINDERZE

Kanał satyryczny "Polecjanki"  postanowił raz na zawsze wytłumaczyć co dzieje się po drugiej stronie połączenia na Tinderze. Jak faceci korzystają z serwisów randkowych? Przekonajcie się!

Co faceci wiedzą o kobietach? Czy potrafią rozmawiać z nimi przez smsy? Przez mesendżera? PRZEZ TINDERA? Nie, serio - jak rozmawiać z kobietami? Oto długo wyczekiwana odpowiedź!