Kobieta chce być tak gruba, żeby nie móc się ruszać. "Im większa jestem, tym bardziej seksowna"

Kobieta chce być tak gruba, żeby nie móc się ruszać. "Im większa jestem, tym bardziej seksowna"
Kobieta chce być tak gruba, żeby nie móc się ruszać. "Im większa jestem, tym bardziej seksowna"

foto: YouTube.com

27-letnia Monica Riley Fort Worth w Teksasie ma jedno największe marzenie - chce otrzymać tytuł najgrubszej kobiety świata i zostać oficjalnie wpisana do Księgi rekordów Guinnessa. Na razie kobieta waży prawie 320 kg, ale chce dojść do 450 kg...

Kobieta zawsze miała problemy z nadwagą, jednak Monica jest już chorobliwie otyła. Chociaż w 2014 roku miała przejść operację zmniejszenia żołądka, w ostatniej chwili z niej zrezygnowała. Teraz całymi dniami zajmuje się głównie jedzeniem. Na jej dietę ok. 8 tysięcy kalorii dziennie, a codziennie menu to:

 • sześć ciastek
 • sześć hot-dogów
 • wielka miska płatków z cukrem i mlekiem
 • dwa shake'i na wzrost wagi
 • cztery kanapki McChicken
 • cztery podwójne cheeseburgery
 • duże frytki
 • 30 nuggetsów z kurczaka
 • makaron z serem
 • meksykańskie burrito
 • 4 litry lodów

W jedzeniu pomaga Monice jej 25-letni chłopak Sid. Mężczyzna przygotowuje dla kobiety posiłki i karmi ukochaną za pomocą lejka i rurki. Po posiłku masuje jej brzuch, aby jedzenie szybciej i lepiej zostało strawione i pomaga jej się przekręcać na kanapie lub fotelu. Kobieta nie może się doczekać momentu, w którym nie będzie sama mogła się ruszać. Wtedy jej ukochany będzie musiał myć ją, karmić i pomagać przebierać w ubrania w rozmiarze 13XL. Przyznaje, że to jedna z jej największych fantazji seksualnych.

"

Czułabym się wtedy jak królowa, ponieważ Sid musiałby mi we wszystkim usługiwać. On też jest tym podekscytowany! "

Zobaczcie, jak już wygląda Monica:

Kobieta ma jednak jeszcze jedno pragnienie - chce urodzić dziecko. Stara się o nie razem ze swoim partnerem i nie uważa, żeby waga była jakąkolwiek przeszkodą. 

"

Nic mnie nie powstrzyma przed wychowaniem dziecka. Zatrudnimy nianię, która pomoże nam w domu i będzie zabierać malucha na spacery. Niektórzy pewnie pomyślą, że to samolubne ale jestem przekonana, że będziemy dobrymi rodzicami. "

O kobietę martwi się także jej mama, która martwi się, że jej córka pewnego dnia może umrzeć z przejedzenia. Jednak Monica w ogóle się tym nie przejmuje. 

Trafił papierową kulą do kosza i wygrał dla wszystkich studentów zaliczenie egzaminu na 100%!

Trafił papierową kulą do kosza i wygrał dla wszystkich studentów zaliczenie egzaminu na 100%!
Trafił papierową kulą do kosza i wygrał dla wszystkich studentów zaliczenie egzaminu z chemii na 100%!

foto: YouTube.com

Studenci z collage'u w Ohio mogą być naprawdę dumni ze swojego kolegi. Każdego roku, na samym początku semestru, profesor chemii tłumaczy uczniom działanie atomów. Przedstawia je na przykładzie papierowej kulki, którą rzuca w zebranych. I w tym momencie prowadzący obiecuje 100% wynik z pierwszego egzaminu z chemii, jeśli jeden ze studentów trafi kulką do kosza stojącego na samym dole auli.

Brzmi niemożliwie, prawda? A jednak znalazł się jeden dzielny śmiałek, który tego dokonał! Zobaczcie, jak wyglądała ta wyjątkowa akcja na zajęciach.

Odważnemu studentowi redakcja Azorka składa najszczersze gratulacje.

Masz stresującą pracę? Odpręż się przy biurku ugniatając gumowe jądra!

Masz stresującą pracę? Odpręż się przy biurku ugniatając gumowe jądra!
Masz stresującą pracę? Odpręż się przy biurku ugniatając gumowe jądra

foto: kadr z wideo

Czujesz, że ze zdenerwowania ręce Ci się trzęsą, palce bolą do zbyt szybkiego uderzania w klawiaturę komputera, a Ty masz wrażenie, że i tak nie zdążysz ze wszystkim, bo za chwilę dostaniesz zawału? Stop! Powstał produkt, którego zadaniem jest sprawienie, że w ciągu kilku chwil zrelaksujesz się, a Twój umysł na nowo stanie się całkiem trzeźwy.

NiceBalls, to gumowa proteza jąder, które można w dyskretny sposób przyczepić pod blatem biurka czy stołu i w stresujących momentach... ugniatać ręką. Według twórców specjalne proporcje gadżetu i jego struktura mają sprawić, że w mig poczujecie się o wiele spokojniejsi.

Czy biura zasili w końcu rzesza na nowo zadowolonych pracowników? Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce!

Wczytywanie...

Niestety, produkt nie trafił jeszcze do regularnej sprzedaży, ale biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie może nastąpić to bardzo szybko. Czy chcielibyście mieć taki gadżet w swojej pracy?