Mistrz drugiego planu w "Jaka to melodia?"

Mistrz drugiego planu w "Jaka to melodia?"
Mistrz drugiego planu w "Jaka to melodia?"

foto: YouTube.com

Nie od dzisiaj wiadomo, że teleturnieje bywają niekończącym się źródłem zabawnych momentów. Wystarczy chociażby przypomnieć jeden z odcinków programu "Jeden z dziesięciu", którego jeden z uczestników opowiedział zabawny dowcip o fizykach, zaś drugi niespodziewanie okazał się niezwykle wierzący. Z kolei w "Familiadzie" w 2015 roku mogliśmy zobaczyć, co tak bardzo bawi szaloną Ankę, która nie może przestać się śmiać.  

Tym razem genialnie mogli się bawić widzowie, którzy śledzili teleturniej "Jaka to melodia?". Okazało się, że jeden z gości, który zasiadał na widowni, ma wyjątkowo bogatą mimikę twarzy. Mistrz drugiego planu, który na nagranie przyszedł w sweterku i koszuli w kratkę, robił miny pełne aprobaty lub też dezaprobaty, w zależności od odpowiedzi graczy i całą swoją twarzą głęboko wyrażał emocje.

Zwróćcie uwagę na prawy dolny róg i nie odrywajcie wzroku od ekranu!

A Wy co zabawnego pamiętacie z teleturniejów?

Nowy teaser filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" ujawniony!

Nowy teaser filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" ujawniony!
2. trailer filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" ujawniony!

foto: YouTube.com

Widzowie zgromadzeni podczas 50. Super Bowl na Levi's Stadium w Santa Clara w Kaliforni, poza genialną grą i występami wielkich gwiazd, mieli również okazję zobaczyć nowy 30-sekundowy spot filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Widać w nim, jak na przeciwko siebie stają podzieleni Avengersi - Team Cap oraz Team Iron Man.

Oczywiście nie dowiadujemy się, kto wygrywa walkę...

Przypomnijcie sobie pierwszy zwiastun filmu.

Którą stronę zamierzacie wybrać?

#TeamCap czy #TeamIronMan?

Zabójcza prędkość, czyli tak się lata dronem w Korei

Zabójcza prędkość, czyli tak się lata dronem w Korei
Zabójcza prędkość, czyli tak się lata się dronem w Korei

foto: YouTube.com

Myślicie, że drony to wyłącznie popularne gadżety? Nic z tego! Podczas gdy u nas to wciąż dość nowy trend, w Korei odbywają się zawody prawdziwych mistrzów, którzy o lataniu dronami wiedzą absolutnie wszystko. Swoje umiejętności mogli zaprezentować na pokazie, podczas którego musieli w jak najszybszym czasie pokonać wyznaczoną trasę. 

Zobaczcie przelot zwycięzcy tegorocznego show!

Umiecie tak latać dronem?