Czy IKEA oszalała? Sklep daje klientkom zniżkę, jeśli te nasikają na reklamę [WIDEO]

Czy IKEA oszalała? Sklep daje klientkom zniżkę, jeśli te nasikają na reklamę [WIDEO]
Czy IKEA oszalała? Sklep daje klientkom zniżkę, jeśli te nasikają na reklamę [WIDEO]

To nie żart. W prasie pojawiły się reklamy sklepów IKEA, na które należy oddać mocz...

Czemu sklep wpadł na taki pomysł? Wbrew pozorom nie chodzi o nic obrzydliwego. Wręcz przeciwnie. To jeden z najlepszych pomysłów na pozytywny marketing i pokazywanie codzienności w wzruszający sposób.

Dlatego w magazynie "Amelia" pojawiła się specjalna reklama zawierająca pole, na które należy nałożyć mocz. Po co? To TEST CIĄŻOWY. Dla osób, które otrzymają wynik pozytywny, szwedzka sieć ma specjalne "becikowe" - 455 koron na zakupy dla dziecka. Kwota pojawia się na czerwono jako wynik testu informujący o ciąży.

To nie pierwsza taka emocjonalna akcja IKEI. Przed Bożym Narodzeniem Szwedzka sieciówka do polskiej kampanii ponownie zaprosiła Bartosza Fisza Waglewskiego, który swoim charakterystycznym, niskim głosem opowiada o tym, co w rzeczywistości znaczą często niepozorne gesty i słowa, którymi wymieniamy się z bliskimi.

Krótki przekaz jest podsumowywany hasłem „W święta zamień się w słuch i zrób więcej miejsca na miłość” oraz sloganem głównym „Niech żyje dom!”. Jeszcze więcej emocji wzbudza kanadyjska wersja reklamy świątecznej, w której IKEA pokazuje historię samotnej matki wychowującej synka.

Znaleźliśmy PRAWDZIWĄ pracę marzeń. Dostaniesz 3000 zł tygodniowo i mieszkanie. Nie uwierzysz za co

Znaleźliśmy PRAWDZIWĄ pracę marzeń. Dostaniesz 3000 zł tygodniowo i mieszkanie. Nie uwierzysz za co
Aurora Service - Europe

Zapomnijcie o wszystkich pracach marzeń, którymi was mamiono. To jest PRAWDZIWY HIT! Płacą krocie a wymagają samych przyjemności!

W pracy marzeń otrzymasz 750 euro, czyli 3115 złotych. Nie miesięcznie tylko tygodniowo. Dodatkowo, firma zapewni ci mieszkanie, a klienci będą podrzucać napiwki. Za dobre wyniki dostaniesz jeszcze bonusy. To nie podpucha! Takie ogłoszenie przedstawiła znana firma turystyczna Aurora Service Europe. A teraz najlepsze. Wiecie za co ta fortuna?

Nie przegap!

Za poszukiwanie zorzy polarnej. Serio! Firma na co dzień zajmuje się prognozami dotyczącymi tego zjawiska, więc nie będzie to szukanie na ślepo. Razem z tobą na łowy wybiorą się także turyści, których będziesz przewodnikiem.

Oczywiście jest to praca tylko dla tych, którzy mogą bez problemu pożegnać się z miejskim życiem. Obowiązki służbowe wykonuje się na kompletnym odludziu: w fińskich miejscowościach Ivalo, Utsjoki i Karigasniemi, kilkaset kilometrów za kołem podbiegunowym.

"Nie potrzebujesz doświadczenia. Nauczymy cię wszystkiego. Najważniejsza w pracy w Laponii jest sumienność. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje ciągłego motywowania ze strony przełożonych – to nie jest praca dla ciebie. Dołącz do nas, jeśli jesteś zdyscyplinowany i dajesz z siebie 100 proc. Mamy luźne podejście do pracowników, dlatego, jeśli będzie wszystko dobrze, to nie będziesz musiał słuchać poleceń od kierownika. Sam będziesz sobie szefem" – czytamy w ofercie.

Korona Królów bije rekordy, ale internauci nie mają litości. Zobacz najlepsze żarty z hitu Kurskiego

Korona Królów bije rekordy, ale internauci nie mają litości. Zobacz najlepsze żarty z hitu Kurskiego
Korona Królów bije rekordy, ale internauci nie mają litości. Zobacz najlepsze żarty z hitu Kurskiego

Czy "Korona królów" przebije "Grę o Tron"? Wśród polskich widzów hit TVP nie ma sobie równych, ale historyczna telenowela zgromadziła wokół siebie tyle samo fanów co złośliwców. Oto arcydzieła internetowego trollingu, wyśmiewające serial Jacka Kurskiego.

Do tej pory w sercach polskich telewidzów było miejsce na jeden serial - kultowe "M jak Miłość". Wszystko jednak wskazuje, że ród Mostowiaków będzie musiał niedługo ustąpić innej rodzinie, która zapisała się w historii Polski - Piastom.

„Korona Królów” w reżyserii Wojciecha Pacyny, pod opieką literacką Ilony Łepkowskiej, jest emitowana w TVP1 od 1 stycznia 2018 roku. Poza telewizją, za darmo serial można oglądać także na stronie internetowej TVP i widzów nie brakuje. Nie wszyscy jednak są zachwyceni i swoje żale przelewają, jak to dzisiaj bywa, na internetowe memy i przeróbki. Wybraliśmy dla was te najlepsze.

Nie przegap!

Serial "Korona królów" miał premierę zaledwie kilka dni temu i nadal wzbudza ogromne zainteresowanie widzów oraz internautów. Niestety, powodem do tego - póki co - nie jest ani wyjątkowa gra aktorska, ani wartka akcja. Uwagę przyciągają natomiast wpadki produkcyjne, słaba scenografia i kiepskie kostiumy. Już po pierwszym odcinku komentujący zwracali uwagę, że stroje bohaterów wyglądają niewłaściwie, choć nie chodziło o niedopasowanie do epoki, tylko raczej ich zbytnią - jak na średniowiecze - czystość i schludność. Na Facebooku zorganizowano nawet wydarzenie pod nazwą "Cała Polska zbiera firanki i koce na kostiumy dla Korony królów".

W obsadzie pojawią się także m.in: Halina Łabonarska (Królowa Jadwiga), Marta Bryła (Aldona), Paulina Lasota (Cudka), Piotr Gawron-Jedlikowski (Niemierza), Marcin Rogacewicz (Jaśko), Wojciech Żołądkowicz (Olgierd), Ireneusz Pastuszak (Przemysław Sieradzki), Andrzej Popiel (Bolko), Anna Grycewicz (Kunegunda), Katarzyna Czapla (Elżbieta), Tomasz Sapryk (Kanclerz), Jan Wieczorkowski (Władysław Łęczycki), Robert Gonera (Jan Grot), Andrzej Deskur (Jarosław Bogoria), Sławomir Orzechowski (Spytek), Krzysztof Wrona (Kanclerz Pełka), Mariusz Ostrowski (Charcik) i Agata Bykowska (Kucharka Litewska).