Rodzina wynajęła fotografa za 250 dolarów. Obiecał profesjonalne fotki, a podczas retuszu... Cały internet płacze ze śmiechu

Rodzina wynajęła fotografa za 250 dolarów. Obiecał profesjonalne fotki, a podczas retuszu... Cały internet płacze ze śmiechu
Rodzina wynajęła fotografa za 250 dolarów. Obiecał profesjonalne fotki, a podczas retuszu... Cały internet płacze ze śmiechu

Kiedy płacisz fotografowi grubą kasę za rodzinną sesję, myślisz, że padniesz zachwytu. Pewna rodzina padła, ale z przerażenia gdy zobaczyła efekty retuszu "profesjonalnego fotografa".

Pewna internautka pochwaliła się na facebooku efektami pracy fotografa, który przedstawił się jako zawodowiec. Za sesję rodziny wziął ok. 250 dolarów. Miały być cuda... a wyszło cudacznie. Kiedy internautka zobaczyła efekty procesu, który miał być retuszem opadła jej szczęka.

- Ok, to nie żart. Zapłaciliśmy fotograf, która twierdziła, że jest profesjonalistką około 250 dolarów za rodzinną sesję zdjęciową. Zobaczcie sami, co nam przysłała - napisała Pam Dave Zaring na Facebooku.

Zobacz nieprawdopodobną galerię. Padniesz ze śmiechu :D

Pani fotograf tłumaczyła, że wszystko przez brzydkie cienie, które padły na twarze. A potem twierdziła, że jej nauczyciel fotografii nie nauczył jej retuszu... Przyjęlibyście takie tłumaczenie?

Nadal nie rozebraleś choinki po świętach? Złamałeś tradycję! Wyjaśniamy kiedy najlepiej pozbyć się drzewka z salonu

Nadal nie rozebraleś choinki po świętach? Złamałeś tradycję! Wyjaśniamy kiedy najlepiej pozbyć się drzewka z salonu
East News

Jak jest z choinkami, każdy widzi. Kiedy je ubieramy i przygotowujemy na święta jesteśmy pełni energii i kreatywności. Potem Boże Narodzenie mija... a choinka stoi i nigdy nie ma czasu jej wynieść. Oto wszystko co powinieneś wiedzieć na temat usuwania świątecznej zieleni z domowego zacisza.

Większość Polaków trzyma choinki tak długo, jak się da. Najczęściej z drzewkiem żegnamy się dopiero kiedy zaczyna przymierać i dekoruje podłogę stosem suchych igieł. Jeżeli drzewko jest szczególnie wytrzymałe, niektórzy trzymają je nawet do Wielkanocy. A TO BŁĄD.

Jesteś dumny ze swojego drzewka? Zobacz najgorsze choinki w historii!

Drzewko musi się wyprowadzić przed Trzech Króli!

Jeżeli sięgniemy do polskiej tradycji ludowej, albo jeszcze lepiej - zapytamy dziadków, dowiemy się dokładnie, kiedy należy eksmitować choinkę. Według rozpowszechnionej na wsiach tradycji, drzewko powinno zostać rozebrane przed świętem Objawienia Pańskiego, które wśród wierzących-niepraktykujących, najczęściej nazywane jest świętem Trzech Króli.

Jeżeli to czytasz, drzewko prawdopodobnie nadal z tobą mieszka. Uspokajamy więc: jest to jedynie tradycja i nie wynika z obrządku liturgicznego. Mało tego, inne tradycje przewidują późniejsze daty!

Niedziela Chrztu Pańskiego

Według innej wersji, drzewko żegnamy przed Niedzielą Chrztu Pańskiego, czyli przed pierwszą niedzielą po 6 stycznia.

A w Watykanie robią to tak

Jeżeli chcesz wziąć przykład z papieża, drzewko rozbierz w Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli w Święto Matki Gromnicznej. Właśnie wtedy znika choinka z Placu Świętego Piotra. Podobnie robi wielu polskich proboszczów.

Posłanka Nowoczesnej nie głosowała za projektem aborcyjnym, bo w tym czasie... wrzucała post o prawach kobiet

Posłanka Nowoczesnej nie głosowała za projektem aborcyjnym, bo w tym czasie... wrzucała post o prawach kobiet
East News / Facebook

Gdy wydawało się, że polski Sejm osiągnął już szczyt absurdu opozycja poczuła się w obowiązku, żeby pokazać, że poziom nonsensu na Wiejskiej można podnosić w nieskończoność.

Jeżeli należycie do tej malejącej garstki osób, którym zdarza się śledzić co tam się wyprawia w pewnym budynku przy ulicy Wiejskiej w Warszawie, pewnie wiecie, że głosowano niedawno nad dwoma projektami w sprawie aborcji.

Scenariusz był ten sam co zawsze. Jeden projekt, "prawacki" z grubsza zakładał, że aborcji w ogóle nie powinno być, drugi, "lewacki", że powinna być dostępna na życzenie do 12 tygodnia.

W normalnych warunkach mogłaby to być dobra okazja dla opozycji, żeby podlizać się liberalnemu elektoratowi. Zamiast tego, posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, postanowili akurat w tym momencie obrad wziąć sobie wolne i... strategicznie opuścili salę. Nawet na tym tle dość ciekawie wyróżnia się posłanka .Nowoczesnej, Kornelia Wróblewska.

Pani posłanka razem z kolegami opuściła salę i w sprawie praw kobiet NIE głosowała, ale za to z korytarza postowała na Fejsie... tekst o prawach kobiet.

Miejscem na osi czasu posłanki został zaszczycony Tadeusz Boy-Żeleński i jego "Piekło kobiet".

  • Głosić wzniosłe teorie o „prawie płodu do życia”, znów grozić matce więzieniem w imię praw tego płodu, ale równocześnie nie troszczyć się o to, aby nosicielka tego płodu miała co do ust włożyć… I rzecz szczególna, ten sam płód, nad którym trzęsą się ustawodawcy, póki jest w łonie matki, w godzinę po urodzeniu traci wszelkie prawa do opieki prawnej, może zginąć pod mostem z zimna, gdy matka — którą jej „święte” macierzyństwo czyni nieraz wyrzutkiem społeczeństwa — nie ma dachu nad głową.

No cóż, przynajmniej w kwestii wzniosłych teorii, pani posłanka jest konsekwentna.

PS. Nawet Kaczyński głosował za dalszymi pracami nad projektem "lewaków".