Czy w tym drzewie mieszka szatan?

Czy w tym drzewie mieszka szatan?
Czy w tym drzewie mieszka szatan?

foto: YouTube.com

Na świecie każdego dnia dzieje się wiele rzeczy niewyjaśnionych. Z pewnością należy do nich niezwykłe drzewo, które płonie wyłącznie od środka, zaś na zewnątrz w ogóle nic się z nim nie dzieje. I właśnie w takich chwilach rodzi się pytanie - czy z tym drzewem jest coś nie tak? Czy mamy w tym przypadku do czynienia z nadprzyrodzonymi siłami? Czy - nie bójmy się tego powiedzieć - drzewo to należy do samego władcy piekieł?

Oceńcie sami nagranie jednego ze spacerowiczów.

Czy myślicie, że w tym drzewie znajduje się wejście do piekieł?

Wpadka prezentera TVP. Kto zajął 20. miejsce w konkursie?

Wpadka prezentera TVP. Kto zajął 20. miejsce w konkursie?
Wpadka prezentera TVP

foto: YouTube.com

Niektórzy przeciwnicy zimowych sportów twierdzą, że skoki narciarskie to wyjątkowo nudne i nie ma w nich absolutnie nic zabawnego. Ale głęboko się mylą! Chociaż skoczkowie zazwyczaj nie zwijają się ze śmiechu tuż przed startem, to jednak publiczność przed telewizorami ma już taką możliwość.

Nieoczekiwaną dodatkową rozrywkę podczas noworocznej transmisji zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich postanowił zapewnić prezenter TVP, Maciej Kurzajewski. Dziennikarz skomentował miejsca, które zajęli Kamil Stoch i... chyba miał być to Stefan HULA, ale pewności nie mamy.

Sprawdźcie, jaką wpadkę zaliczył prowadzący!

Redakcja Azorka uprzejmie przypomina panu Maciejowi Kurzajewskiemu, że Prima Aprilis wprawdzie wypada 1. dnia miesiąca, ale jest to w kwietniu, a nie styczniu.

"Zabiją cię, jeśli...", czyli wpadka lektora czytającego "Star Wars"

"Zabiją cię, jeśli...", czyli wpadka lektora czytającego "Star Wars"
"Zabiją cię, jeśli...", czyli wpadka lektora przy "Star Wars"

foto: YouTube.com

Dobry lektor to taki, którego obecności w filmie praktycznie nie czujemy. Ale jeśli musi przeczytać wyjątkowo słabe tłumaczenie, to zamiast fajnego filmu rozrywkowego możemy otrzymać prawdziwą komedię. Tak zabawnie jest na przykład wtedy, kiedy ogląda się "Gwiezdne Wojny" z polskim lektorem z lat 80.

Ale nawet przy dobrym tekście żaden lektor nie jest nieomylny. A jak już się pomyli to wychodzą z tego naprawdę zabójcze rzeczy... Tym razem padło na "Gwiezdne Wojny: Mroczne Widmo", które polscy widzowie mieli okazję zobaczyć 3 stycznia w telewizji. Posłuchajcie uważnie!

Redakcja Azorka musi przyznać jedno - słowa Qui-Gon Jinna to mądrość godna samego Mistrza Yody. Mamy do tego tylko jeden komentarz...

Star Wars facepalm

foto: Wykop.pl

A jeśli chcecie się czymś pocieszyć to koniecznie zobaczcie też, co Darth Vader robił w święta, sprawdźcie, jak przygotować gwiezdne naleśniki mocy i jak Darth Vader śpiewa własną wersję "Hello" Adele.