Dlaczego jest tak mało kobiet w teleturnieju "1 z 10"?

Dlaczego jest tak mało kobiet w teleturnieju "1 z 10"?
Dlaczego jest tak mało kobiet w teleturnieju "1 z 10"?

foto: YouTube.com

Na pewno zastanawialiście się nad tym wiele razy podczas oglądania programu. Dlaczego kobiety stanowią zdecydowaną mniejszość w czasie gry? Czyżby to panowie podczas castingów okazywali się bardziej inteligentni? A może po prostu producenci teleturnieju wolą mężczyzn? Teorii na ten temat powstało wiele, zarówno tych możliwych, jak i całkowicie nieprawdopodobnych.

Odpowiedź na to pytanie da Wam prowadzący we własnej osobie, czyli Tadeusz Sznuk.

Po tym video redakcja Azorka poczuła, że zna już odpowiedzi na wszystkie pytania. Też tak macie?

Jak posprzątać podwórko za pomocą drona?

Jak posprzątać podwórko za pomocą drona?
Jak posprzątać podwórko dronem?

foto: YouTube.com

Jesień byłaby piękna... gdyby nie te koszmarne liście, które co chwilę trzeba zamiatać! Ledwo skończysz sprzątać podwórko, a za kilka minut wszystkie efekty Twojej pracy idą w zapomnienie. Jeśli nie masz pomysłu, jak temu zaradzić, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Koniec z porannym bieganiem z miotłą po ogrodzie!

Pewien mężczyzna znalazł bardzo prosty sposób na irytujące jesienne liście. I wcale nie musi wstawać z kanapy, żeby pozbyć się ich z podjazdu.

Sprawdźcie, co wykombinował.

Redakcja Azorka wyrzuciła właśnie wszystkie redakcyjne miotły i poszła kupować drona.

Wylicytuj słoik z powietrzem, którym oddychał Jezus

Wylicytuj słoik z powietrzem, którym oddychał Jezus
Wylicytuj słoik z powietrzem, którym oddychał Jezus

foto: Mistrz Painta

Powoli zaczynacie myśleć o świętach Bożego Narodzenia i nieśmiało szukacie wyjątkowych prezentów dla swoich bliskich? Marzy Wam się, żeby tym razem było to coś absolutnie niepowtarzalnego? W takim razie redakcja Azorka proponuje coś, co może zagościć w domu jedynego szczęśliwcy na następne kilkadziesiąt lat i stać się jedną z najcenniejszych pamiątek rodzinnych.

Na jednej ze znanych platform handlowych trwa właśnie jedyna na świecie aukcja, na której można zdobyć Słoik z powietrzem, którym oddychał Jezus. Obecny właściciel unikatowego naczynia w ostatnich tygodniach wystawił na licytację także słoik z powietrzem z PRL-u oraz jedyny egzemplarz słoja zawierającego powietrze, którym miał okazję oddychać Jan Paweł II. 

Licytacja zaczyna się od 30 złotych.

Słoik

foto: Screen z Allegro.pl

Sprzedawca sam o sobie pisze:

"

Dzień dobry. Szczęść Boże. Witam na mojej aukcji.

Dzisiaj w sprzedaży mam najprawdziwszy słoik, w którym zamknięte zostało powietrze, którym oddychał Jezus. Wcześniej powietrze znajdowało się w glinianym naczyniu, ale zostało ono sprzedane na innej aukcji. Powietrze zostało ofiarowane mi w testamencie. Podobno mój pradziadek otrzymał słowną przysięgę dwunastu osób, że zawartość słoika jest autentyczna. Ja mu wierzę. "

Licytacja niezwykłego przedmiotu potrwa do 7 listopada 2015 roku.

Jak donosi fanpage TheOnionDaily jedyny w swoim rodzaju słoik spotkał się m.in. z Prezesem Narodowego Banku Polskiego.

Słoik NBP

foto: Facebook.com/TheOnionDaily

Zamierzacie wziąć udział w licytacji?