GALERIA: Tragiczna wiadomość. Twój ulubiony Pokémon umarł. Zmartwychwstał jako potwór, który chce cię pożreć

GALERIA: Tragiczna wiadomość. Twój ulubiony Pokémon umarł. Zmartwychwstał jako potwór, który chce cię pożreć
David Szilagy

David Szilagy

Uważaliście Pokemony za sympatyczne i niegroźne stworki? Przerażające ilustracje Davida Szilagy'iego udowadniają, że słowo "monster" nie znalazło się tam przypadkiem.

Pamiętacie jeszcze Pokémony? Młodsi mogą sądzić, że chodzi o te zabawne stworki z gry na komórkę, a starsi wiedzą, że to bohaterowie rodem z GameBoya i kultowego serialu z początku wieku. Niezależnie od tego, jest nam bardzo przykro poinformować, że los Pokemonów potoczył się inaczej niż wszyscy byćmy chcieli. Sympatyczne potworki zmarły i... zostały wskrzeszone jako prawdziwe, nieumarłe monstra, z których gnijące mięso płatami odpada z kości.

Z tego co wiemy zombie-Pokemony są w tej chwili w drodze do ciebie, a twoje imię wymieniają w towarzystwie takich sformułowań jak "pożreć" i "obiad". Dowodem na chęć zaspokojenia przez nie najmroczniejszych pragnień są rewelacyjne ilustracje Davida Szilagy'iego.

Zobacz też:

 Para pochwaliła się w sieci, że uprawiała seks w wozie strażackim. Strażak poniesie konsekwencje?

Zombie Pokemony

Zombie Pokemony

Cezary Pazura po mistrzowsku zmasakrował politycznego hejtera. Uczcie się od niego!

Cezary Pazura po mistrzowsku zmasakrował politycznego hejtera. Uczcie się od niego!
Agencja Gazeta

Agencja Gazeta

Cezary Pazura otrzymał od radnego Białogardu wymowną wiadomość "ty pisowski śmieciu". To jak potraktował rozmówcę sprawia, że opada szczęka. Pozytywnie.

Cezary Pazura to zasłużony aktor, którego pamiętamy m.in. z ról Cezarego w "13 posterunku", Czarka w "Pograniczu w ogniu", Cezarego w "Tacie", Cezarego w "Sarze", Czarka w "Show" czy, dla odmiany, Cezarego P. w "Przypadkach Cezarego P.". Okazuje się, że poza talentem aktorskim, Pazura posiada także wyznanie religijne i własne sympatie i to nie wszystkim przypadło do gustu.

Z tego powodu lubujący się w rolach Czarków Pazura błyskawicznie znalazł się na celowników internetowych napinaczy, którym poglądy polityczne zastąpiły rozsądek, zdrową ocenę rzeczywistości i poczucie elementarnej przyzwoitości. Jak się okazało w tym niezbyt szlachetnym gronie znalazł się m.in. pewien radny z Białogardu, który klawiaturę komputera i dostęp do internetu postanowił wykorzystać, aby uświadomić Pazurę co o nim myśli.

"Ty pisowski śmieciu" - mógł przeczytać w swojej skrzynce aktor. Chwilę później za tym niestandardowym przywitaniem poleciała cała seria wiązanek. ""Pajac jeb...Smieciu a ile kobiet zostawiles , ze dajesz inny mrady. Swój różaniec wstaw sobie blaznie w d...". Jak na to zareagował odbiorca?

"Pragnę skomentować poniższe wpisy Pana Radnego Rady Miasta Białogard Jerzego ***. Szanowny Panie, oświadczam, że jestem człowiekiem apolitycznym, niezwiązanym sympatią, ani antypatią z żadną znaną mi partią polityczną w Polsce! Proszę zatem nie wciągać mnie w debatę polityczną, gdyż każdy obywatel demokratycznego państwa jest człowiekiem wolnym i ma prawo samemu decydować o własnym życiu. Gratuluję Panu Radnemu rewolucyjnej czujności, kultury, taktu i poszanowania wolności wiary i sumienia. Mieszkańcom zacnego miasta Białogard, gratuluję ludzi u steru, szanujących Konstytucję i traktujących równo wszystkich obywateli bez względu na wyznanie. Cezary Pazura. Aktor. Zło dobrem zwyciężaj!" - czytamy na Facebooku aktora.

Po naszej publikacji pan radny skomentował sprawę na fanpage'u Radia ZET.

- Napiszcie dlaczego tak napisałem. Jeśli celebryta mający trzecią żonę niech nie umoralnia kobiet w zakresie ich prawa do aborcji.Nie którym na starość ważniejsze medialnie występy niż prawo kobiet do aborcji i protestów. Tak przyznaję i przepraszam za ostre słowa Pana C . Pazura. Natomiast nie zmieniam zdania co do kwestii prawa kobiet do aborcji. Koniec kropka. A Pan Cezary niech nie gra roli aktora w tej sprawie - stwierdził (pisownia oryginalna).