Co robi Twój sąsiad z góry?

Co robi Twój sąsiad z góry?
Co robi Twój sąsiad z góry?

foto: kadr z wideo

Wkurzacie się, że ktoś, kto mieszka nad Wami, nie daje Wam żyć złośliwie hałasując? Wiemy już, co może kryć się z tym całym denerwującym rabanem!

Problemy ze snem, niemożność skupienia się, nerwy zamiast ukojenia przy lekturze ciekawej książki – to wszystko przez nieznośnych sąsiadów, którzy mają Wasz spokój gdzieś. Wbrew pozorom za ich egoizmem nie stoi brak kapci, nieuwaga przy zamykaniu drzwi czy donośny głos... Co tam się dzieje?

Julia i David to bardzo kreatywna para. I chyba nieco znudzona. Twórcy filmu postanowili stworzyć z sztukę z odgłosów dobiegających z ich mieszkania. Wszystko po to, by urozmaicić życie sąsiadów...

Artyści używają do tego kul do kręgli, łańcuchów, wibrujących komórek, a także własnych gardeł. Takie zachowanie to naprawdę nic dziwnego, kiedy jedno z nich twierdzi, że:

"

Podłoga jest jak ekran, jak film. "

To dopiero pomysł na ubarwienie codzienności. Własnej i najbliższego otoczenia...

Jak zrobić imprezę w metrze?

Jak zrobić imprezę w metrze?
Jak zrobić imprezę w metrze?

foto: kadr z wideo

To proste! Wystarczą chęci i trochę sprzętu, a miasto stanie się dzięki Wam bardziej kolorowe. Zobaczcie, co wydarzyło się w podziemnej kolei w Nowym Jorku...

Chłód, brud, nieżyczliwe spojrzenia lub unikanie kontaktu wzrokowego – oto codzienna rzeczywistość w komunikacji miejskiej. Czy jednak trzeba się na to wszystko zgadzać?

Ci ludzie postanowili podgrzać nieco atmosferę w nowojorskim metrze. Jak? Stwierdzili najlepszym na to sposobem jest zrobienie dyskoteki. Nie brak tu selekcjonera, który wpuszcza ludzi przez bramkę, tańców na rurze i stroboskopu. Obejrzyjcie wideo, które rozwesela i przywraca wiarę w społeczeństwo!

Polacy też potrafią się bawić!

Pomyśleliście sobie: w naszym smutnym kraju takie coś by nie przeszło? Porzućcie swój narodowy pesymizm i obejrzyjcie teledysk do kawałka zespołu Dick4Dick „Gina”!