Cezary Pazura po mistrzowsku zmasakrował politycznego hejtera. Uczcie się od niego!

Cezary Pazura po mistrzowsku zmasakrował politycznego hejtera. Uczcie się od niego!
Agencja Gazeta

Agencja Gazeta

Cezary Pazura otrzymał od radnego Białogardu wymowną wiadomość "ty pisowski śmieciu". To jak potraktował rozmówcę sprawia, że opada szczęka. Pozytywnie.

Cezary Pazura to zasłużony aktor, którego pamiętamy m.in. z ról Cezarego w "13 posterunku", Czarka w "Pograniczu w ogniu", Cezarego w "Tacie", Cezarego w "Sarze", Czarka w "Show" czy, dla odmiany, Cezarego P. w "Przypadkach Cezarego P.". Okazuje się, że poza talentem aktorskim, Pazura posiada także wyznanie religijne i własne sympatie i to nie wszystkim przypadło do gustu.

Z tego powodu lubujący się w rolach Czarków Pazura błyskawicznie znalazł się na celowników internetowych napinaczy, którym poglądy polityczne zastąpiły rozsądek, zdrową ocenę rzeczywistości i poczucie elementarnej przyzwoitości. Jak się okazało w tym niezbyt szlachetnym gronie znalazł się m.in. pewien radny z Białogardu, który klawiaturę komputera i dostęp do internetu postanowił wykorzystać, aby uświadomić Pazurę co o nim myśli.

"Ty pisowski śmieciu" - mógł przeczytać w swojej skrzynce aktor. Chwilę później za tym niestandardowym przywitaniem poleciała cała seria wiązanek. ""Pajac jeb...Smieciu a ile kobiet zostawiles , ze dajesz inny mrady. Swój różaniec wstaw sobie blaznie w d...". Jak na to zareagował odbiorca?

"Pragnę skomentować poniższe wpisy Pana Radnego Rady Miasta Białogard Jerzego ***. Szanowny Panie, oświadczam, że jestem człowiekiem apolitycznym, niezwiązanym sympatią, ani antypatią z żadną znaną mi partią polityczną w Polsce! Proszę zatem nie wciągać mnie w debatę polityczną, gdyż każdy obywatel demokratycznego państwa jest człowiekiem wolnym i ma prawo samemu decydować o własnym życiu. Gratuluję Panu Radnemu rewolucyjnej czujności, kultury, taktu i poszanowania wolności wiary i sumienia. Mieszkańcom zacnego miasta Białogard, gratuluję ludzi u steru, szanujących Konstytucję i traktujących równo wszystkich obywateli bez względu na wyznanie. Cezary Pazura. Aktor. Zło dobrem zwyciężaj!" - czytamy na Facebooku aktora.

Po naszej publikacji pan radny skomentował sprawę na fanpage'u Radia ZET.

- Napiszcie dlaczego tak napisałem. Jeśli celebryta mający trzecią żonę niech nie umoralnia kobiet w zakresie ich prawa do aborcji.Nie którym na starość ważniejsze medialnie występy niż prawo kobiet do aborcji i protestów. Tak przyznaję i przepraszam za ostre słowa Pana C . Pazura. Natomiast nie zmieniam zdania co do kwestii prawa kobiet do aborcji. Koniec kropka. A Pan Cezary niech nie gra roli aktora w tej sprawie - stwierdził (pisownia oryginalna).

Oglądaliście Botoks? Sprawdźcie jak Patryk Vega nakręciłby arcydzieła światowego kina

Oglądaliście Botoks? Sprawdźcie jak Patryk Vega nakręciłby arcydzieła światowego kina
Papryk Vege Prezentuje Arcyku**adzieła Światowego Kina

Papryk Vege Prezentuje Arcyku**adzieła Światowego Kina

"Botoks" święci w kinach trumfy. Zastanawialiście się jak kino wyglądałoby, gdyby twórca "Pitbulla" nakręcił takie filmy jak "Blade Runner" czy "Zapach kobiety"? Nie musicie już sobie tego wyobrażać, pewien internauta postanowił raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.

Patryk Vege to zasłużony reżyser. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że Ferdek Kiepski tak naprawdę jest twardym i bezwzględnym policjantem, a w tym roku "Botoks" wytłumaczył nam, że zamiast iść do lekarza, to przy przeziębieniu w zasadzie lepiej od razu kupić trumnę.

Jedyną wadą Vegi jest to, że nie nakręcił wszystkich innych filmów. Wyobrażacie sobie świat, w którym spod jego ręki wyszłyby najważniejsze dzieła kinematografii?

Właśnie taką wizję przedstawia fanpage "Papryk Vege Prezentuje Arcyku**adzieła Światowego Kina", który regularnie postuje komiksy z klasyką kina w wersji "Made by Vega".

Tak seriale manipulują twoimi dziadkami. Nie uwierzysz jak bezczelnie przemycają reklamy

Tak seriale manipulują twoimi dziadkami. Nie uwierzysz jak bezczelnie przemycają reklamy
Screen TVP.

Kto jest głównym bohaterem "Klanu"? Można mieć wrażenie, że... produkty.

Twórcy polskich seriali nie mają przyzwoitości w przemycaniu reklam. Włączając niewinną z pozoru telenowelę o myciu rączek, możesz zostać znienacka zaatakowany product placementem przypraw, lub nawet dokładną ofertą usług internetowych.

CHCESZ WIĘCEJ TAKICH NEWSÓW? POLUB NAS NA FACEBOOKU

Dzieci biegnące z szaleństwem w oczach do sklepu z zabawkami po obejrzeniu "Transformerów" to już codzienność. Jeżeli zauważyłeś podobne objawy u swoich dziadków, którzy nagle zaczęli gromadzić w domu zapasy przypraw, suplementów na krążenie i z fanatyzmem głosić wyższość niektórych produktów - to chyba znaleźliśmy winnego. To seriale, które pod płaszczykiem opowiadania wzruszających historii bezlitośnie próbują programować widzów. Oto nasz ranking najbardziej zuchwałych reklam ukrytych w scenariuszach popularnych telewizyjnych produkcji.

Guma do żucia w "Klanie"

Sielska atmosfera w "Klanie" trwa nawet na dentystycznym fotelu. Dbając o zęby widzów producenci serialu nie tylko przypominają o kontrolnych wizytach, ale nawet podkreślają zalety żucia gumy. Jednej, konkretnej... Przekaz jest prosty: chcesz mieć zęby zdrowe jak bohaterowie ulubionej telenoweli? ŻUJ!

Olej silnikowy w "M jak miłość"

Po obejrzeniu tej sceny można zastanawiać się ile marek produktów samochodowych istnieje w uniwersum "M jak miłość". Scenografia logiem Castrola obwieszona jest bardziej niż choinka na święta.

Słodycze w "Pierwszej miłości"

Bohaterowie "Pierwszej miłości" uwielbiają MnM's tak bardzo, że nie sposób je przegapić. Na wszelki wypadek, żeby żółta torebka nikomu nie umknęła, tło musi się z nią kontrastować...

Smalczyk w "Klanie"

Dramatyczne wątki w serialu muszą ustąpić miejsca... kanapce. Nagle na planie pojawia się nowy główny bohater - SMALCZYK!

Axa Direct w "Ojcu Mateuszu"

Mili ludzie, solidna firma, spokojna... Co to takiego? Nowe miejsce zatrudnienia jednej z bohaterek.

Biovital w "Klanie"

I na koniec najbardziej bezwstydny przykład lokowania produktu. "Klan" nie tylko doradzi widzowi jak sprawić, żeby cebula nie szczypała w oczy, ale przy okazji podrzuci receptę na zdrowie. I podkreśli to wymownym zbliżeniem...