18-latka z Rumunii twierdzi, że sprzedała dziewictwo za 10 MILIONÓW ZŁOTYCH. Ile warta jest godność?

18-latka z Rumunii twierdzi, że sprzedała dziewictwo za 10 MILIONÓW ZŁOTYCH. Ile warta jest godność?
18-latka z Rumunii twierdzi, że sprzedała dziewictwo za 10 MILIONÓW ZŁOTYCH.

foto: YouTube.com

Aleexandra Khefren, 18-letnia modelka z Bukaresztu, utrzymuje, że straciła cnotę dla dokładnie 2 milionów funtów. Podobno za możliwość odebrania jej dziewictwa zapłacił "bardzo przyjacielski" businessman z Hong Kongu. To nie pierwsza kobieta, która zdecydowała się na taki krok. Podobnie postąpiła Podobnie postąpiła 20-letnia Ariana z Rosji, która we wrześniu 2016 roku wystawiła na aukcji dziewictwo za 650 000 złotych.

Nastolatka skontaktowała się z mężczyzną za pomocą niemieckiej strony internetowej Cinderella Escorts, która pobiera 20% zysku z przeprowadzanej transakcji. Dziewczyna podczas zaplanowanego "wydarzenia" będzie też chroniona przez obsługę firmy. Rodzice 18-latki nie ukrywają, że są przeciwni decyzji córki.

Nosiła akrylowe paznokcie przez 6 lat BEZ PRZERWY. Po ich zdjęciu ukazał się przerażający widok...

Nosiła akrylowe paznokcie przez 6 lat BEZ PRZERWY. Po ich zdjęciu ukazał się przerażający widok...
Nosiła tipsy przez 6 lat BEZ PRZERWY. Po ich zdjęciu ukazał się przerażający widok...

foto: Twitter.com/amelia_perrin

20-letnia Amelia Perrin, youtuberka i blogerka, postanowiła podzielić się w sieci zdjęciami swoich paznokci tuż po zdjęciu z nich akrylowej warstwy. Warto podkreślić, że dziewczyna - gdyby nie musiała - w ogóle nie zdejmowałaby sztucznych paznokci, jednak zmusił ją do tego ogromny ból. Przyznała, że miała coraz większy problem z wykonywaniem najprostszych czynności, takich jak chociażby zapinanie spodni.

ZOBACZ TAKŻE: Ksiądz oberwał kopniakiem od "wiernego" prosto w twarz podczas mszy. Szokująca sytuacja [WIDEO]

Po zdjęciu akrylu jej oczom ukazał się przerażający widok. Palce krwawiły, paznokcie były niezwykle cienkie, a niektóre zmieniły kolor na czarny. Ból był jeszcze większy, niż przed ściągnięciem nałożonego akrylu. Blogerka musiała przez długi czas używać silnych leków i kosmetyków, żeby odpowiednio odbudować płytkę.

Paznokcie1

foto: Twitter.com/amelia_perrin

Wielu internautów, którzy zobaczyli fotografie blogerki, przeraził stan paznokci 20-latki. Pojawiło się wiele głosów przeciwnych stosowaniu takich produktów, jak akryl czy żel. W specjalistycznych salonach podkreślają jednak, że to nie akryl sam w sobie jest niebezpieczny. Problemy takie, jak na zdjęciu, mogą być spowodowane m.in. alergią na produkt lub nałożeniem go w nieodpowiedni sposób.

Mimo wcześniejszego bólu Amelia nie wytrzymała długo bez akrylowych paznokci. Kiedy tylko odratowała dłonie i doprowadziła je do prawidłowego stanu, od razu udała się na wizytę do manikiurzystki.

Paznokcie2

foto: Twitter.com/amelia_perrin

A czy według Was bezpiecznie jest stosować takie techniki ozdabiania paznokci?

Zostawili nieżywego szczura na miesiąc w napoju Mountain Dew. Szokujący eksperyment [WIDEO]

Zostawili nieżywego szczura na miesiąc w napoju Mountain Dew. Szokujący eksperyment [WIDEO]
Zostawili nieżywego szczura na miesiąc w napoju Mountain Dew. Szokujący eksperyment [WIDEO]

foto: YouTube.com

Mountain Dew to bezalkoholowy napój o smaku cytrusowym, który od 1948 roku produkuje koncern PepsiCo. Ale od początku... 

Dziwi Was, dlaczego ktoś wpadł na pomysł przeprowadzenia tak dziwnego eksperymentu? Wszystko dlatego, że w 2012 roku Ronald Ball z Illinois w Stanach Zjednoczonych zaświadczył w mediach, że w puszce z Mountain Dew, którą kupił w zwyczajnym sklepie, znajdowało się ciało nieżywej myszy. Mężczyzna twierdził, że po wypiciu napoju poczuł się tragicznie i zaczął wymiotować. Po przelaniu płynu do kubka - jak przysięgał - jego oczom ukazał się martwy gryzoń.

ZOBACZ TAKŻE: Chciała kupić karton soku. W środku na dnie znalazła coś, co wygląda jak MARTWY PŁÓD

Koncern PepsiCo zaprzeczył tym zarzutom i stwierdził, po przeprowadzniu badań, że mysz w takich warunkach dawno by się rozpuściła. Według naukowców wystarczyłoby zaledwie 30 dni, żeby składniki zawarte w Mountain Dew niemalże całkowicie rozpuściły zwłoki...

ZOBACZ TAKŻE: Co się stanie z piwem, jeśli zostawisz je w szklance na 60 dni?

Sytuację postanowili zbadać youtuberzy z kanału The Explorer Multimedia Inc.YouTube Channel, którzy znani są z przeprowadzania nietypowych eksperymentów. W sklepie zoologicznym zakupili martwego szczura i zamknęli go na 30 dni w słoiku wypełnionym Mountain Dew. Po miesiącu wrócili, żeby sprawdzić, jak wyglądają efekty ich pracy...

Czy po tym eksperymencie macie jeszcze ochotę na Mountain Dew?