5 pozycji seksualnych, których lepiej unikać

5 pozycji seksualnych, których lepiej unikać
5 pozycji seksualnych, których lepiej unikać

Seks to przede wszystkim zabawa. Czasem jednak może się zdarzyć, że traficie na dość niebezpieczną pozycję. Na tych 5 pozycji lepiej niech ochota Wam nie przychodzi, chyba że chcecie doznać jakiegoś urazu.

1. Pozycja do góry nogami

W tej pozycji potrzebujecie relatywnie dużo siły tak, żeby kobieta nie wylądowała na ziemi. A tak najczęściej wszystko kończy się dużo wcześniej. Zanim partnerzy znajdą się w wymaganej pozycji, prędzej sobie odpuszczą, bo początkowe podniecenie podczas prób właściwego ustawienia się, szybko minie.

1-korkociag

2. Pozycja dla przyjaciół

Przyszło Wam go głowy spróbować seksu z kilkoma przyjaciółmi? To znajdźcie sobie jakąś większą przestrzeń, gdzie będziecie mogli poćwiczyć. Dobrze przemyślcie sobie, gdzie ułożycie te wszystkie nogi, ręce i głowy.

2-kamasutra

3. Częściowy most

Do tych manewrów oboje potrzebujecie być nieźle rozciągnięcie, ponieważ w tej pozycji łatwo nie jest ani kobiecie, ani mężczyźnie.

3

4. Odwrócony helikopter

Ta pozycja polega na obracaniu się partnerów w trakcie miłosnego aktu. Jeśli nie chcecie wykręcić sobie rąk i nóg, poszukajcie lepszego ułożenia podczas Waszych zabaw.

4

5. Kuźnia kaloryferów

Kobietki, zanim zdecydujecie się na tę pozycję, rozważcie dokładnie, jak się mają mięśnie Waszego brzucha. Co chwilę będziecie musiały kłaść się na podłodze i znów unosić (tak jak na tej ławeczce w siłowni, która skierowana jest do dołu). Jest dość prawdopodobne, że na drugi dzień nie podniesiecie się z łóżka.

5

7 rzeczy, którymi wkurzacie ludzi na Facebooku

7 rzeczy, którymi wkurzacie ludzi na Facebooku
7 rzeczy, którymi wkurzacie ludzi na Facebooku

Zdajemy sobie sprawę, że media społecznościowe to dziś zwyczajny środek komunikacji z całym światem... Uważajcie, żebyście przy tym zbytnio nie wkurzali swoich znajomych. Te 7 rzeczy naprawdę nikogo nie interesuje.

1. Wrzucacie zdjęcia swoich pupili obfotografowanych z każdej strony.

1-cat

2. Piszecie w statucie, że na zewnątrz pada albo świeci słońce.

2-rainyday

3. Robicie zdjęcia pozytywnym testom ciążowym lub wrzucacie zdjęcia USG jeszcze nienarodzonych dzieci.

3-ultrasound2

4. Wypisujcie dołujące zdania i czekacie, aż ktoś się nad Wami zlituje.

4-url-update

5. Spamujecie znajomych gierkami!

5-dragoncity-301212

6. Udostępniacie zdjęcia, na których wyglądacie nieodpowiednio lub jesteście tylko w bieliźnie.

6

7. Wrzucacie swoim połówkom na ścianę miłosne wyznania. Naprawdę nie możecie sobie tego powiedzieć w domu?

7

Co robić, gdy wszyscy wokół nas smarczą

Co robić, gdy wszyscy wokół nas smarczą
Co robić, gdy wszyscy wokół nas smarczą

Grypa na lewo, grypa na lewo – jest po prostu wszędzie. Jesteście ostatnią zdrową osobą? Mamy dla Was parę rad, co zrobić, gdy wszyscy wokół Was bez przerwy pociągają nosem, a Wy nie chcecie się zarazić

Czyśćcie powierzchnie

Te powierzchnie, których dotykają wszyscy inni. Noście ze sobą wilgotne chusteczki antybakteryjne i za każdym razem, gdy macie dotknąć na przykład klamki, porządnie ją wytrzyjcie. Oni będą na Was patrzeć jak na idiotów, ale czego człowiek nie zrobi dla zdrowia?

1-czyszczenie-powierzchni

Myjcie ręce

Mycie rąk to raczej oczywistość, o której nie musimy przypominać. Jeśli nie chcecie myć rąk co dziesięć minut, trzymajcie się przynajmniej tych kilku zasad – myjcie ręce po każdym wyjściu z toalety, myjcie je, gdy przyjdziecie z dworu, no i oczywiście myjcie je po podaniu ręki przeziębionemu koledze. Ale w tym ostatnim przypadku uważajcie, żeby Was na tym nie przyłapał, bo mógłby się obrazić.

2-WASHING-HANDS

Załatwcie sobie własny kubek

Gdy będziecie pilnować swojego prywatnego kubka, zaraz po użyciu umyjecie go i zamkniecie od razu w szafce, unikniecie przenoszenia bakterii i spożywania obcych zarazków.

3-mugs

Nie podawajcie ludziom ręki

Ograniczcie potrząsanie dłoni innych, które jest przyczyną przenoszenia się chorób. Ktoś się może obrazić, ale Was nie dopadnie grypa, więc warto!

4-podanie-reki

Zostańcie w domu

W końcu, gdy dojdzie już do najgorszego i grypa Was rozłoży, zostańcie w domu. Nie prychajcie na innych, nikt nie ma na to ochoty!

5-choroba