7 powodów dla których lepiej być facetem niż kobietą. Bez litości rozliczamy się z płcią piękną

7 powodów dla których lepiej być facetem niż kobietą. Bez litości rozliczamy się z płcią piękną
Pixabay

Czas wreszcie powiedzieć jak jest! Dzisiejszy odcinek Azorka sponsoruje męstwo i testosteron! Bez litości, bez wstydu i bez refleksji nad konsekwencjami ujawniamy DLACZEGO FACECI SĄ NAJFAJNIEJSZĄ PŁCIĄ NA ŚWIECIE!

Powód 1. Nasze życie to ciągła przygoda!

kras

Taksówka nigdy nie zatrzyma się na środku drogi przed wymachującym rękami facetem. Jeśli zdezorientowany chodzisz po obcym mieście, nikt nie zatrzyma się żeby ci pomóc, a jeśli sam spróbujesz poprosić o pomoc, prawdopodobnie usłyszysz soczyste "spadaj".

Co to oznacza? Że nasze życie jest bardziej emocjonujące niż nowe przygody Wiedźmina od CD-Projektu. Opuszczając bezpieczne mury mieszkania, wkraczamy do świata pełnego niebezpieczeństw i przeszkód, a każde z nich to kolejny level w naszym współczynniku doświadczenia. Śmiało możemy powiedzieć, że każdy kolejny dzień - który uda się przeżyć - sprawia, że jesteśmy o krok bliżej absolutu!

Powód 2. Każdy dzień uczy nas jak być przedsiębiorczymi

kras

Darmowe drinki, darmowe kolacje, darmowe kino... Rany, ależ to byłoby beznadziejne, jakby ciągle nam coś stawiano. A tak, desperacko wygrzebując ostatnie miedziaki z portfela, mamy we krwi gospodarowanie pieniędzmi. To nic, że żaden z nas nie zrobił jeszcze miliardowego biznesu. Gdybyśmy chcieli, to byśmy już dawno puścili Billa Gatesa z torbami. Ale nie chcemy, więc, chłopaki z listy  Forbesa, możecie spać spokojnie. Na razie!

Powód 3. Umieramy szybciej, więc szybciej mamy wszystko z głowy

kras

Średnio kobiety żyją dłużej od mężczyzn. A to znaczy, że również średnio muszą dłużej mordować się z problemami życia doczesnego. Podczas gdy koleżanki nadal martwią się rachunkami, polityką i problemami bohaterów "M jak miłość", my już popijamy na chmurce drinki ze Świętym Piotrem! Żyć nie umierać... Eee... Zaraz? Co?

Powód 4. Jeśli ubieramy się marnie, nikt nam tego nie wytyka

kras

Bo ubieranie się jak lump jest męskie. Wystarczająco powiedziane!

Powód 5. Umiemy obsłużyć każdy sprzęt bez instrukcji!

kras

Czemu patrzysz ironicznie na ten odtwarzacz, który od 10 lat pokazuje migającą godzinę 0:00? TAK MIAŁO BYĆ!!!

Powód 6. Nikt do nas nie wypisuje na Facebooku. Mamy czas na mądre rzeczy

kras

Widziałem raz inboksa koleżanki. Cały zawalony nowymi wiadomościami i ciągle ich przybywało. Do tego wyskakujące co chwilę powiadomienia o lajkach i nowych zaproszeniach. Jak tak można żyć? Do mnie nikt nie pisze. Nawet ludzie, których mam w znajomych nie pamiętają o moim istnieniu. I dzięki temu mam czas dla siebie!

Powód 7. Wszystkie orgazmy są prawdziwe.

kras

Koniec. Kropka.

20 wyjątkowo dziwnych nagrobków. Co twórcy mieli na myśli?

20 wyjątkowo dziwnych nagrobków. Co twórcy mieli na myśli?
20 wyjątkowo dziwnych nagrobków. Co twórcy mieli na myśli?

Święto Wszystkich Świętych coraz bliżej, więc i zbliżają się chwile, w których trzeba będzie się udać na cmentarz. Chociaż to bardzo poważne święto, to chwilami ciężko zachować stosowną powagę, kiedy mija się naprawdę absurdalne nagrobki. Wtedy jedyne, co pojawia się w głowie, to pytanie "co twórca miał na myśli?!". 

Zobaczcie najdziwniejsze "cmentarne budowle"!

30 zabójczych min, które potrafią zrobić tylko dzieciaki

30 zabójczych min, które potrafią zrobić tylko dzieciaki
30 zabójczych min, które potrafią zrobić tylko dzieciaki

Od dawna wiadomo, że dzieci, zwłaszcza te malutkie, potrafią przyprawić wszystkich dookoła o zawał ze śmiechu. Pociechy mają naprawdę szalone pomysły, o czym świadczą chociażby galeria zdjęć dzieciaków przyklejonych do szyby i 15 zabójczych zdjęć, które zrozumieją tylko rodzice! Warto też dodać, że dzieciaki potrafią zasnąć w takich miejscach, o których nawet się Wam nie śniło...

Każdy z nas ma chyba w rodzinnym albumie fotografię zrobioną za młodu z twarzą, która nie powinna nigdy ujrzeć świata innego poza tym w domu. Zobaczcie, jakie zabawne miny potrafią zrobić małe dzieciaki!

A jakie miny potrafią zrobić Wasze dzieci? Pochwalcie się!