10 powodów, dlaczego kobiety tak chętnie kupują buty i dlaczego już dziś nabyć jeszcze jedną parę

10 powodów, dlaczego kobiety tak chętnie kupują buty i dlaczego już dziś nabyć jeszcze jedną parę
10 powodów, dlaczego kobiety tak chętnie kupują buty i dlaczego już dziś nabyć jeszcze jedną parę

Kupowanie nowych butów należy do jednej z najbardziej ulubionych aktywności kobiet. Dlaczego je tak chętnie kupują? Znajdziecie tu kilka powodów, dlaczego tak się dzieje i dlaczego  warto jeszcze dziś nabyć kolejną pachnącą parę.

1. Nigdy nie przytyjecie tyle, by noga nie weszła w nowe buty i dlatego opłaca się stawiać na jakość!

2. Nowe buty tak pięknie pachną, a do tego z wystawy sklepowej krzyczą tak głośno „kup sobie nas”.

3. Buty to jedna z tych rzeczy, których nie da się wyrzucić z domu.

3

4. Nawet najmniejszy obcas niewiarygodnie wydłuży Wam nogi i doda pewności siebie.

5. Kupno nowych butów poprawi Wam humor o 100%.

6. Dobrze dobre obuwie potrafi wynieść nudny strój kilka poziomów wyżej.

6

7. Buty pasują do wszystkiego!

8. Buty na wysokim obcasie do idealna broń i to jest kolejny powód, by kupić jeszcze jedną taką parę.

9. Nowe buty będą pięknie się wyróżniać w Waszej starej szafce na buty i będą świetnym dodatkiem do mieszkania.

10. Dlatego że butów po prostu nigdy dość!

10

Rady, jak poznać naprawdę dobrą restaurację

Rady, jak poznać naprawdę dobrą restaurację
Rady, jak poznać naprawdę dobrą restaurację

Żadna sztuka odkryć po wyjściu, że restauracja najlepsza nie była. Mamy parę rad, dzięki którym wcześniej będziecie wiedzieć, czy warto wybrać się do danej jadłodajni.

Strona internetowa

Jeśli nie wybieracie się do restauracji, bo ktoś ją Wam polecił, postarajcie się znaleźć jej stronę internetową. Dziś ma ją większość przedsiębiorców. Restauracja na przestarzałą, nieaktualizowaną stronę? To lepiej sobie odpuśćcie. Jeśli restauracja jest czegoś warta, poświęci swojej prezentacji w internecie przynajmniej minimum wysiłku.

1

Wejście

Wejście do restauracji to pierwsze, co w niej dostrzeżecie. Jeśli coś na pierwszy rzut oka Wam się nie podoba, odwróćcie się na pięcie i znajdźcie inną restaurację.

2

Pusta restauracja

Jest pora obiadu albo kolacji, a restauracja jest w połowie pusta? Tutaj też coś będzie nie tak. Te najlepsze restauracje rozpoznacie po tym, że praktycznie o żadnej porze dnia nie ma gdzie usiąść, jeśli nie zarezerwowaliście miejsca wcześniej.

3

Zapach

W dobrej restauracji pachnie, wszystko jedno czym. Jeśli z kuchni (albo z toalety) dobiega Was nieprzyjemny smród, lepiej skierujcie swoje kroki gdzie indziej.

4

Zachowanie obsługi

Obsługa to wizytówka restauracji, która powinna zacząć Wam służyć najpóźniej 10 minut od przyjścia do restauracji. Powinna być dla Was miła, zrobić wszystko, co tylko sobie wymyślicie, polecić Wam najlepsze dania, a przy tym zbytnio Was nie zmęczyć.

5

Menu

Jadłospis jest bezsensownie długi? Nie potraficie zdecydować się, co zamówić? Nazwy potraw są za bardzo wydumane, mimo że chodzi o zwykły kotlet schabowy? Obszerna lista dań niekoniecznie oznacza coś dobrego. Naprawdę myślicie, że kucharz potrafi idealnie przyrządzić więcej niż sto potraw?

6-menu

5 pozycji seksualnych, których lepiej unikać

5 pozycji seksualnych, których lepiej unikać
5 pozycji seksualnych, których lepiej unikać

Seks to przede wszystkim zabawa. Czasem jednak może się zdarzyć, że traficie na dość niebezpieczną pozycję. Na tych 5 pozycji lepiej niech ochota Wam nie przychodzi, chyba że chcecie doznać jakiegoś urazu.

1. Pozycja do góry nogami

W tej pozycji potrzebujecie relatywnie dużo siły tak, żeby kobieta nie wylądowała na ziemi. A tak najczęściej wszystko kończy się dużo wcześniej. Zanim partnerzy znajdą się w wymaganej pozycji, prędzej sobie odpuszczą, bo początkowe podniecenie podczas prób właściwego ustawienia się, szybko minie.

1-korkociag

2. Pozycja dla przyjaciół

Przyszło Wam go głowy spróbować seksu z kilkoma przyjaciółmi? To znajdźcie sobie jakąś większą przestrzeń, gdzie będziecie mogli poćwiczyć. Dobrze przemyślcie sobie, gdzie ułożycie te wszystkie nogi, ręce i głowy.

2-kamasutra

3. Częściowy most

Do tych manewrów oboje potrzebujecie być nieźle rozciągnięcie, ponieważ w tej pozycji łatwo nie jest ani kobiecie, ani mężczyźnie.

3

4. Odwrócony helikopter

Ta pozycja polega na obracaniu się partnerów w trakcie miłosnego aktu. Jeśli nie chcecie wykręcić sobie rąk i nóg, poszukajcie lepszego ułożenia podczas Waszych zabaw.

4

5. Kuźnia kaloryferów

Kobietki, zanim zdecydujecie się na tę pozycję, rozważcie dokładnie, jak się mają mięśnie Waszego brzucha. Co chwilę będziecie musiały kłaść się na podłodze i znów unosić (tak jak na tej ławeczce w siłowni, która skierowana jest do dołu). Jest dość prawdopodobne, że na drugi dzień nie podniesiecie się z łóżka.

5